ДИРЕКТОРКА З МАРКЕТИНГУ MOLODIST ВІДВІДАЛА ВІДКРИТТЯ АРТІНСТАЛЯЦІЇ «ПОДІЛИСЬ СВІТЛОМ»
Напередодні Різдва директорка з маркетингу компанії MOLODIST Дарина відвідала відкриття артінсталяції «Поділись світлом» на Центральному залізничному вокзалі Києва за участі автора проєкту — художника та світлового дизайнера Миколи Каблуки, а також голови АТ «Укрзалізниця» Олександра Перцовського.
Запуск артінсталяції символічно відбувся у День зимового сонцестояння — коли ніч є найдовшою, а потреба у світлі відчувається особливо гостро. Саме цього дня проєкт набув особливого сенсу, ставши не лише мистецькою подією, а й жестом підтримки, єдності та віри.
«Поділись світлом» — це масштабна світлова артінсталяція, що через взаємодію світла та простору розповідає про внутрішню силу українців. Проєкт символізує здатність ділитися світлом навіть у найтемніші моменти, підтримувати одне одного та зберігати надію.
«Я була дуже рада розділити цей момент з автором проєкту — художником та світловим дизайнером Миколою Каблукою. Для мене цінно бути поруч із людьми, які створюють світлі, глибокі сенси й надихають. У своїй роботі я щиро радію, коли зустрічаю таких світлих і неймовірно крутих людей», — поділилася директорка з маркетингу MOLODIST Дарина.
Для MOLODIST важливо бути поруч із культурними ініціативами, що транслюють світлі сенси, формують спільні цінності та надихають суспільство