КОМАНДА "ІРПІНЬ-МОЛОДІСТЬ" СРІБНІ ПРИЗЕРИ ТУРНІРУ ПАМ'ЯТІ - Молодість

КОМАНДА “ІРПІНЬ-МОЛОДІСТЬ” СРІБНІ ПРИЗЕРИ ТУРНІРУ ПАМ’ЯТІ

  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project
  • project

З 18 по 19 травня в Ірпінській ДЮСШ відбувся турнір з волейболу, присвячений пам’яті загиблих захисників України. В змаганнях брали участь команди з Ірпеня (“Ірпінь-Молодість”), Києва (“Метеор-Інваспорт”), Боярки (“Патріот”) та Борисполя (“НУБіП”).
“Ірпінь-Молодість” титульним спонсором якого є ІГ “MOLODIST”, здобула почесне друге місце, продемонструвавши високий рівень майстерності та командний дух. Їхніми суперниками у фіналі стали київські волейболісти з команди “Метеор-Інваспорт”, які здобули перемогу на турнірі.
Бронзові медалі вибороли волейболісти з Борисполя (“НУБіП”), а четверте місце посіла команда “Патріот” з Боярки.
Команда ІГ “MOLODIST” щиро вітає переможців та призерів змагань, а також дякує всім учасникам за чудову гру та емоції! Їхня участь у турнірі стала не лише змаганням за перемогу, а й виразом глибокої поваги та пам’яті до загиблих героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.
Вітаємо команду “Ірпінь-Молодість” з чудовим результатом! Бажаємо їм нових перемог та звершень!

21 Тра 2024